Projekts gan pedagogiem, gan skolas vadībai “Iedot roku”

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā  centra projekts  “Iedot roku” turpinās! 4. modulis -  “Vērtības, tolerance. Citādā pieņemšana “ tiks organizēts atsevišķi pedagogiem un skolas vadībai.

Nodarbība  skolas vadības pārstāvjiem  notiks 25.novembrī plkst.14.00 tiešsaistē, platformā MS Teams.

Nodarbības saturs:

  • Kā pilnveidot kompetenci izrast un komunicēt ar cilvēkiem no citām kultūrām? Kā palīdzēt citiem adaptēties mūsu kultūrā?Uldis Pāvuls, organizāciju psihologs.

Anotācija. Kultūras kompetence ir spēja izprast, novērtēt un komunicēt ar cilvēkiem no citām kultūrām vai cilvēkiem ar atšķirīgām pārliecībām, nekā mums. Paaugstinot savu kultūras kompetenci mēs varam palīdzēt citu kultūru pārstāvjiem adaptēties mūsu kultūrā, labāk izprast mūsu pārliecības. Skolu vadības komandas var sekmēt kultūras kompetences attīstīšanu ar dažām aktivitātēm. Kādām?

  • Uzņemšana un atbalsta sniegšana jauniebraucēju integrācijai skolas vidē Arita  Līpenīte, Rīgas Pļavnieku pamatskolas dir.vietniece

Anotācija. Kā veiksmīgāk nodrošināt uzņemšanu un mācību procesa organizēšanu klasē ar skolēnu - jauniebraucēju.

Integrācijas procesa nodrošināšana ikdienas mācību procesā - izaicinājumi un veiksmes.

  • “Atbalsta sistēma izglītības iestādē skolēniem jauniebraucējiem”- Irina Romanova, Rīgas 22. vidusskolas direktore

Anotācija. Skolēna jauniebraucēja iekļaušana skolas un klases dzīvē. Valoda un mācīšanās motivācija. Pedagogu kolektīva prasme un vēlēšanās sadarboties.

Sekojiet līdzi informācijai RIIMC mājas lapā: www.riimc.lv.

Uz 4. moduļa nodarbību 25.11.skolas vadības pārstāvjiem pieteikties, ATVEROT SAITI ŠEIT

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit