Foto

Rīgā izsludina reģistrāciju jaunatvērtās pirmsskolas izglītības programmās

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments no 8. maija līdz 17. maijam izsludina reģistrāciju elektronisko pakalpojumu portālā www.eriga.lv uz jaunām pirmsskolas izglītības programmām, kas atvērtas pie pašvaldības izglītības iestādēm.

Bērnu vecāki vai likumiskie pārstāvji mazuļus var reģistrēt Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Mežaparks” rindā, pirmsskolas izglītības programmas apguvei no pusotra gada vecuma. Programmas īstenošanas vieta ir iestādes ēkā Stokholmas iela 24. Plānotais vietu skaits jaunatvērtajās grupās ir 113 bērniem.

Mazuļus var pieteikt rindā arī Rīgas 80. vidusskolas pirmsskolas grupās, kas atrodas Andromedas gatvē 11. Plānotais vietu skaits šajās grupiņās ir 50 bērniem, un programmu iespējams apgūt no pusotra gada vecuma.

Vecāku pieteikumus gaida arī Rīgas 61. vidusskolas pirmsskolas grupās. Programmas apguve notiek Pārslas ielā 14, un jaunatvērtajās grupās uzņem mazuļus no trīs gadu vecuma, plānotais vietu skaits ir 64 bērniem.

Visās jaunatvērtajās pirmsskolas izglītības programmās mācību valoda ir valsts valoda.

Pieteikumus var iesniegt elektroniski pakalpojumu portālā www.eriga.lv pakalpojumā “Reģistrācija pirmsskolai” no 8. maija līdz 17. maijam (ieskaitot). Gadījumos, ja mazulis jau reģistrēts Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas rindā, tad minētajā laika periodā reģistrētajiem pieteikumiem tiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam elektroniskajā datu bāzē ir fiksēts, līdz ar to arī rindas kārtas numurs šajā laika periodā var mainīties.

Pieteikumiem, kas tiks reģistrēti no 18.maija, tiks piešķirts tas reģistrācijas datums un laiks, kad pieteikums reāli izdarīts.

Attēls: pixabay.com

Papildinformācija pieejama pa tālruni 67026816.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, www.iksd.riga.lv; twitter.com/RDIKSD; facebook.com/rd.iksd; youtube.com – RD IKSD

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit