Foto

Rīgas 21. pirmsskolas izglītības iestāde ”Laimiņa” kopā ar rūķiem sagaida Ziemassvētkus

"Labrīt, labrīt!" – atnācējiem priecīgi uzsauc mazs skuju rūķēns ar neparastu sūnu cepuri. "Prieks jūs šodien redzēt bērnudārzā!" – viņam piebalso tukls, zaļš rūķītis ar milzīgām bumbiņacīm, bet lielais rūķis ar spilgti sarkano cepuri galvā līksmi vicina pa gaisu savu kārdinošo dāvanu maisiņu un sauc:

"Ziemassvētki klāt, Ziemassvētki klāt!"

Ja tev ir laiks, tad vari apciemot viņus visus - vairāk kā 40: tievos, resnos, īsos, garos, sarkanās cepurēs, svītrainās micēs, ar baltām vai sudrabotām bārdām, ar spīdīgiem bumbiņsnīpjiem, ar nopietnām brillītēm uz deguna un vilinošām konfektēm padusēs.

Šie svētku vēstneši čaklo māmiņu un tētu, omīšu un opīšu radīti, pie mums Rīgas 21. pirmsskolas izglītības iestādē “Laimiņa” sabrauca no dažādām ģimenēm. Un, ja būsiet klusi un pratīsiet ieklausīties, varbūt arī jūs sadzirdēsiet viņus jautri sakām: "Labrīt, mīļie! Pasmaidiet! Ziemassvētki klāt!"

Mīļš paldies visiem, kas uzmeistaroja savu skuju rūķēnu un ar to vairoja kopējo svētku gaidīšanas prieku!

Gaišus un mierpilnus Ziemassvētkus, radošu un veiksmes pilnu Jauno gadu visiem,  iestādes vārdā, vēl vadītāja Daiga Rubene un vadītājas vietniece Sanita Rācene.

Tekstu sagatavoja pirmsskolas izglītības skolotāja Daiga Kaže.

Galerijas