Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestāde nosvinējusi 50. jubileju

24. maijā, atzīmējot Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes 50 gadu jubileju, izglītojamajiem tika organizēts pasākums "Bērni mazi, mēs jau lieli!" 

Plkst.7.00 no rīta Kazarmu ielā 1a vadītāja un vietniece sagaidīja katru ģimeni un apmainījās ar dāvaniņām. Bērni saņēma balonu, ģimene - magnētiņu ar iestādes karogu, savukārt vecāki kopā ar bērniem rakstīja uz sirsniņu lapām pozitīvas domas "labo vārdu kokam".

Tad stundu skolotājas kopā ar izglītojamajiem devās jautrā ceļojumā pa grupiņām "Ķirsīši", "Ābolīši", "Zīlītes", "Pīlādzīši", "Čiekuriņi" un "Kastanīši".

Logopēde, sporta, angļu valodas, Orff pulciņa un tautas deju skolotājas bija sagatavojušas aktīvas darbošanās pieturas. Par labi padarītu darbu bija iespējams nopelnīt zīmodziņu uz papīra baloniņa.

Vienā pieturā tapa krāsains piecdesmitnieks no bērnu papīra plaukstiņām.

Svinīgajā brīdī kopā ar mūzikas skolotāju absolventi aicināja pievienoties jautrām kustību dejām latviešu un angļu valodā, kā arī skolotāja Linda un absolvente Emija aizrāva visus līksmā dziesmā "Ceļojums ar gaisa balonu". Debesīs aizlidoja grupu krāsainie hēlija baloni.

Kā pārsteigums bija šefpavāres gatavotais kliņģeris un vecāku sarūpētais ziepju burbuļu šovs.

Paldies Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādei par lielformāta grīdas spēlēm!

31. maijā iestādē norisinājās esošo un bijušo darbinieku salidojums. Iestādes administrācija pasniedza uzticības sertifikātus darbiniekiem, kuri iestādē ir nostrādājuši 10 un vairāk gadus. Tika saņemti arī piemiņas suvenīri - Rīgas panorāmas puzles, Latvju spēka zīmju grāmatas un krūzītes ar iestādes karogu. Kopā ar sadarbības partneriem kā pārsteigums tika organizēta svētku loterija.

Iestādes administrācija izsaka pateicību Rīgas pilsētas pašvaldībai, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, personālam, vecākiem un sadarbības partneriem par atbalstu šajos 50 darbības gados!

Par iestādes vēsturi
Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes pirmsākums ir 1968. gads, kad trikotāžas fabrika “Rīgas Adītājs” uzceļ 221. bērnu dārzu  krievvalodīgiem darbinieku bērniem. Otrs trikotāža fabrikas bērnudārzs latviešu darbinieku bērniem bija Rīgas 150. bērnudārzs, kurš atradās Rīgā, Lauku ielā. 01.09.1992. Rīgas 150. bērnudārzu likvidē un pievieno Rīgas 221.bērnudārzam un tas kļūst par trikotāžas fabrikas darbinieku bērnu bērnudārzu, kurā mācības notiek latviešu valodā. Vēlāk bērnudārzs pāriet Rīgas pilsētas pārvaldībā un tā nosaukums pārtop – Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestāde. 150. bērnudārzā ilgus gadus vadītāja ir Pārsla Korule, un 01.09.1992., apvienojot abus bērnudārzus, par 221. bērnudārza vadītāju ieceļ Pārslu Koruli. Kopējais vadītājas darba stāžs – 28. gadi.

Nu jau 11. gadus iestādi vada vadītāja Inga Korule un vadītājas vietniece Līga Groza.

 

Informāciju sagatavoja

Rīgas 221.pirmsskolas izglītības iestādes administrācija

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit