Foto

Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādei 35 gadu jubileja

Skaistajā 28. maija rītā Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestāde svinēja 35 gadu jubileju. Jubilejas svinībām gatavojās bērni, skolotājas, bērnu vecāki.

Ar  krāsainu balonu un karodziņu virtenēm tika rotātas grupu telpas, bērnudārza teritorija un nojumes. Dzimšanas dienas pasākums bija organizēts divās daļās: svētku aktivitātes ārā un svinīgā daļas zālē.

Plkst.10.00 visi darbinieki, bērni un bērnu vecāki sapulcējās pie iestādes galvenās ieejas. Pēc vadītājas vietnieces uzrunas sākās svētku koncerts. Skanēja orķestris, bērni dziedāja dziesmas, dejoja un skaitīja dzejoļus, veltīja apsveikumus mūsu bērnudārziņam.

Pie mums viesojās „Pepija” ar veselīgas dzīvesveida programmu, jautrām aktivitātēm un pārsteiguma momentiem. Bērni kopā ar Pepiju uz asfalta zīmēja  apsveikumus, pūta ziepju burbuļus, no korķīšiem izlika iestādes nosaukumu. 

 Iestādes vadītāja savā apsveikuma runā minēja, ka lepojas ar pieredzes bagātu, kvalificētu un noturīgu darbinieku komandu. Īpaši tika godināti ilggadējie darbinieki.

Kolektīvs veltīja sirsīgus pateicības vārdus vadītājas p.i. Anželikai Kovaļevskai, kuras vadībā ir notikušas pozitīvas pārmaiņas iestādes telpās, teritorijā un pirmsskolas tēla veidošanā. Ļoti mīļi un aizkustinoši skanēja skolotāju novēlējumi mūsu mīļajam bērnudārzam. Tika vēlēti veiksmīgas izaugsmes ilgi un interesanti darba gadi, lai bērnudārzā būtu daudz zinātkāru bērnu un saglabātos radošs, draudzīgs kolektīvs.

Lietuvas bērnudārza  «Pingvinukas» kolektīvs sveica mūsu iestādi jubilejā un dāvināja ekoloģisku dāvanu - priedītes stādu no Klaipēdas botāniskā dārza.  Ar  Lietuvas bērnudārzu  «Pingvinukas» iestāde draudzējas no 2014.gada. Kopā esam piedalījušies starptautiskos projektos.

Vislielākā vērtība un apliecinājums tam, ka pasākums izdevies ļoti sirsnīgs, bija bērnu prieks. Lai mums visiem kopā veicas, lai tās labās tradīcijas, kas gadu gaitā iemantotas, rastu idejas arvien jaunām!

Rīgas 258. pirmsskolas izglītības iestādes Ekoskolas koordinatore Ludmila Kartenko

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit