Foto

Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde īsteno projektu “Skaista vide - skaistai nākotnei”

Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde veiksmīgi īsteno projektu “Skaista vide - skaistai nākotnei”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt pilsonisko līdzdalību un savstarpējās sadarbības attīstību. Katram dalībniekam ir iespēja  kļūt par sabiedrības līdzdalībnieku un ar savu personīgo ieguldījumu veidot mūsu sabiedrības nākotni.

Sadarbībā ar bērnu vecākiem, bērniem un iestādes darbiniekiem mēs veidojam mūsu bērniem skaisto un sakoptu vidi, lai  bērni mācītos to saudzēt un varētu tajā mācīties un attīstīties.

Projekts sastāv no dažādām aktivitātēm.

Projekta pirmā posma aktivitātes “Radošas puķu dobes”, “Baskāju taka”, “Kopīgais pikniks”, kurās piedalījās Iestādes darbinieki un Iestādei piederīgas personas - bērni un viņu likumiskie pārstāvji, ir pabeigtas.

Iestādes teritorija palika labiekārtotākā, papildināta ar skaistam, košam puķu dobēm un iestādītām tūjām. Visām aktivitātēm bija radošuma raksturs.

Daudz prieku bērniem rāda izveidota Baskāju taka vispārēja bērna organisma nostiprināšanai un bērnu norūdīšanai vasaras periodā. Berni ar prieku piedalās norūdīšanas aktivitātēs, masējot  savas pēdiņas dabas bagātībās - smiltī, akmentiņos, koku ripās un čiekuros.

Kā arī jūnijā tika uzsākta otrā projekta kārta - nojumju krāsošana. Tika nokrāsotas 3 nojumes. Otrās kārtas turpinājums tiks atsākts augusta mēnesī, kura būs nokrāsotas pārējās nojumes.

Liels paldies visiem līdzdalībniekiem par paveikto darbu!

Projekta īstenošanas vieta un laiks: Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde, Salnas iela 18, Rīga, LV-1021. no 06.04.2021. līdz 24.09.2021.

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit