Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestādei - 30

27. novembrī 2018. gadā Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde (Salnas ielā 18) svinēja savu 30 gadu jubileju.

Šajā saulainā rīta Iestādē satiekas draugi, kurus apvieno Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde.  Pasaules vēstures mērogā 30. gadi ļoti īss periods, bet priekš mums –tā ir ļoti gara dzīve. Kas ir mūsu  pirmsskola?

Mūsu pirmsskola – mīļie,  jautrie, kustīgie, smaidošie, brīžiem trokšņainie, bet ļoti labi bērni. Visu ko mēs darām, mēs darām priekš bērniem.

Mūsu pirmsskola – tie ir mūsu darbinieki. Darbspējīgie, radošie, visu protošie.

Mūsu pirmsskola – tie ir vecāki. Mūsu galvenie atbalstītāji.

Mūsu pirmsskola – dzīvs organisms, kurš elpo, jūt, priecājas un arī dažreiz apbiedē.

Latvijas 100 gadu jubilejas ietvaros, kā arī mūsu izcila rakstnieka Imanta Ziedoņa 85 gadu jubilejā mūsu ciemiņiem bija piedāvāts priekšnesums pēc Imanta Ziedoņa motīviem  “Zaļa pasaka.” Galvenā loma bija atvelēta mūsu absolventei, kura kādreiz apmeklēja mūsu Iestādi.

Bet ka tad viss sākas…

Mūsu viesiem bija iespēja atgriezties 1988. gadā, kad Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde pirmo reizi atvēra savas durvis. Mēs piedāvājam izsekot mūsu Iestādes ceļu no 1988. gada līdz šodienai, apskatot sagatavotu prezentāciju no fotoattēliem.

Šī diena lai tev skaistāka par citām,
Šī diena tikai reize gada aust.
Lai pietiek spēka katram dzīves rītam,
Lai katrs rīts kā skaisti ziedi plaukst.

Novēlējām, lai mūsu pirmsskolā būtu vēl ļoti daudz skaistu, ziedošu rītu.

Pasākumā beigās visus ciemiņus aicinājām ekskursijā  pirmsskolu telpās. Bija sagatavotas dažādas izstādes: “Mūsu Latvija”, “Mūsu bērnu smaidiņi”, “Kāds es biju, kāds es paliku”. Paldies visiem par atvelēto laiku būt ar mums kopā mūsu Iestādes svētkos.

Informāciju sagatavoja iestādes vadītāja Brigita Makijevska

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit