Foto

Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestādes projekts “Skaista vide - skaistai nākotnei”

Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde īsteno projektu “Skaista vide- skaistai nākotnei”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt pilsonisko līdzdalību un savstarpējās sadarbības attīstību. Katram dalībniekam ir iespēja  kļūt par sabiedrības līdzdalībnieku un ar savu personīgo ieguldījumu veidot mūsu sabiedrības nākotni.

Sadarbības iesaistīšanā dažāda veida brīvprātīgajā darbā ir iespēja kopā ar bērniem izveidot mūsu bērniem skaisto un sakoptu vidi, lai  bērni mācītos to saudzēt un varētu tajā mācīties un attīstīties.

Ar savu projektu “Skaista vide skaistai nākotnei” gribam radīt priekšnoteikumus aktīvai un daudzveidīgai brīvprātīgai līdzdalībai un sadarbībai, lai kopīgā procesā veidotu uz savstarpējo sapratni un cieņu balstītas attiecības. Sadarbības procesā, popularizējot brīvprātīgo darbu, gribam veidot saliedētu sabiedrību, lai katrs mūsu pasākuma dalībnieks justu gan savu ieguldījumu mūsu bērnu nākotnei, gan savu piederību Iestādei, savam rajonam, kā arī pilsētai.

Projekts sastāv no dažādām aktivitātēm (dzīvespriecīgs bērnu laukums, radošas puķu dobes, baskāju taka, kopīgais pikniks), kurās piedalās iestādes darbinieki un piederīgas personas - bērni un viņu likumiskie pārstāvji. Visām aktivitātēm ir radošuma raksturs.

Projekta īstenošanas vieta un laiks: Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestāde, Salnas iela 18, Rīga, LV-1021. no 06.04.2021. līdz 24.09.2021.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit