Foto

Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādei - 30

16. oktobrī Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestāde svinēja trīsdesmit gadu jubileju. Gatavošanos dzimšanas dienas svinībām bērni un iestādes darbinieki uzsāka jau oktobra sākumā. Tika greznota un saposta svinību zāle un grupu telpas, darināti jauni svētku tērpi, veidots svinību scenārijs un domāts par viesu uzņemšanu.

Īpaši spraigs darbs ritēja pirms svētku nedēļā visās bērnudārza grupiņās - tika novadītas radošās darbnīcas bērniem un vecākiem. Ar aizrautību visi kopā gatavoja īpašu dāvanu bērnudārza dzimšanas dienā. Katras grupiņas dāvanas ar sirsnīgiem un jaukiem vēlējumiem veidoja lielu izstādi un visu nedēļu priecēja iestādes apmeklētājus.

16. oktobra rītā katru ģimeni sagaidīja jautri klauni ar apsveikumiem un saldu cienastu. Dienas garumā klauni apmeklēja katru grupiņu un priecēja bērnus.

17. oktobrī zālē norisinājās svinīgs pasākums. Atklājot jubilejas svinības, iestādes vadītāja Svetlana Lugovaja, sveica visus pasākuma dalībniekus. Savā apsveikuma runā vadītāja minēja, ka lepojas ar pieredzes bagātu, kvalificētu un pastāvīgu darbinieku komandu. Tika pasniegti pateicības raksti skolotājām un atbalsta personālam par godprātīgu darbu. Īpaši pateicības vārdi tika veltīti divām darbiniecēm, kas iestādē strādā kopš atvēršanas. Tika suminātas izglītības iestādes darbinieces, kas jau bauda pelnītas atpūtas priekšrocības.

Mūsu iestādes lepnums ir audzēkņi un viņu vecāki. Tieši sadarbība ar vecākiem dod gandarījumu par paveikto. Pateicības rakstus par sadarbību, izpratni un līdzdalību saņēma arī aktīvākie vecāki.

Bērni dziedāja, dejoja un skaitīja dzejoļus, veltīja apsveikumus mūsu bērnudārzam.Uzrunas un apsveikumus sniedza arī vecāki.

Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs saka paldies visiem par siltajiem un sirsnīgajiem vārdiem! 

Materiālu sagatavoja: Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece: Diāna Ružkovska

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit