Foto

Rīgas 28. vidusskolai jaunas praktiskas iespējas radošām izpausmēm

Jaunais mācību semestris sākas ar prieku un radošu darbību. Jau ilgāku laiku ir savstarpēja praktiska sadarbība starp Rīgas 28. vidusskolu un nodibinājumu Tauts palīdzības fonds – Jaunrades skolu. Šajās dienās atkal jaunas iespējas – Rīgas 28. vidusskolas jaunieši var interešu izglītībā un priekšmeta dizains un tehnoloģijas nodarbībās gatavot rotas no metāla.

Aprīkojums ir Tautas palīdzības fonda devums radošām nodarbībām un bērnu priekam.

Savukārt Kundziņsalas skolas ēkā ir iespēja redzēt neseno vēsturi un sadzīvi, uzzināt par īpašo pieeju skolu būvei Latvijas pirmās brīvvalsts laikā un uzskatāmi redzēt kā sala būtiski mainījusies – pat tās kontūras. Skolā ir arī izstādes un skatītājus turpina priecēt kundziņsalieša fotožurnālista Aivara Liepiņa izstāde Kundziņsalā.

Tikko uz Līgatni, ZEIT mākslas telpu, devušās mākslinieka Nugzara Paksadzes izstādes “Gruzīns glezno Latviju” (Kā dzīvoju tā gleznoju). Gleznas būs apskatāmas Zeit Mākslas telpā Līgatnē un ieeja izstādē ir bez maksas. Tagad Kundziņsalas skolā – Mākslu, izglītības un tehnoloģiju centrā, būs Marijas Lienas (Latvija/Francija) gleznu izstāde “Krāsu un prieka satikšanās skolas gaitenī”.

Jaunieši uzzina arī par iespējām un variantiem, kā sadarbība top un attīstās, kā satikties un sadarboties. Visi ir pateicīgi partneriem un īpaši aktīvajiem studentiem no biedrības “Atbalstu Latviju BDR” (www.atbalstulatviju.lv) par viņu veikumu sarūpējot finanšu atbalstu aprīkojuma iegādei un attīstībai.

Katrs var piedalīties veidot iespējas visām paaudzēm, arī skolēniem un ģimenēm. Paldies un vislabākie vēlējumi turpmākai darbībai Andželai Leperei, Emīlam Lejniekam, Lailai Kalējai, Sanitai Mihkelsoo, Gatim Melbārdim, Jānim Braueram un vēl daudziem citiem par veikto darbību atbalsta sarūpēšanai. Paldies visiem ziedotājiem un ikvienam par jebkuru atbalstu. Priecājamies par Rīgas 28. vidusskolas skolotāja Edvīna Griķa devumu – skaistiem metāla karotīšu kātiem, kas drīz atkal bērnu prasmīgās rokās kļūs par skaistām lietām. Bet varbūt vēl kādam ir interesantas un radošai darbībai noderīgas lietas?

Sestdien, 15. janvārī plkst.14.00 tiksimies pie Kundziņsalas skola – Mākslu, izglītības un tehnoloģiju centrs sarunām un atmiņu stāstiem pie improvizēta Barikāžu ugunskura. Ugunskura pamatne un Kundziņsalas egles kāja arī tapusi skolā un izmantojot sarūpētos resursus.

Laipni aicināti, ievērojot visus spēkā esošos epidemioloģiskos noteikumus.

Arnolds Ziemelis, Rīgas 28.vidusskolas dizaina un tehnoloģiju, inženierzinību skolotājs, 5.klases audzinātājs, pulciņa RIPO AUTO programmas autors, vadītājs un Rīgas 28.vidusskolas metodiķis interešu izglītībā.

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit