Foto

Rīgas 80.pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki pilnveido savas zināšanas tiešsaistēs

Rīgas 80.pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki pilnveido savas zināšanas un pieredzi Online semināros, konferencēs un vebināros.

Šajā sarežģītajā laika posmā, kad valstī ir ārkārtas situācija, mēs, Rīgas 80. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja L. Tomaševa un vadītājas vietniece I. Maže, sniedzam un turpināsim sniegt iespēju savas pirmsskolas izglītības darbiniekiem pilnveidot savas zināšanas un dalīties savā pieredzē dažādos vebināros, semināros, konferencēs.

Online tiešsaistes (Skype un ZOOM platformās) mums bija kā izaicinājums. Izglītības iestādes darbinieki pozitīvi novērtē piedalīšanos Online tiešsaistēs.

 23. aprīlī – piedalījāmies Online Skype konferencē „Pedagoģiskā procesa subjektu sadarbība mācību procesa plānošanā”. Konferenci rīkoja Rīgas pirmsskolas izglītības konsultatīvais centrs „Madariņa”. Tika apspriesti jautājumi par pedagoģiskā procesa iespējamo algoritmu, pedagoģiskā procesa plānošana bērniem ar speciālajām vajadzībām un jaukta vecuma grupās, kā arī mūzikas skolotājs un pedagoģiskā procesa plānošana.

29. aprīlī – pirmsskolas izglītības darbinieki klausījās un dalījās savā pieredzē vebinārā „Bērnu tiesības un aizsardzība”.

5. maijā – pirmsskolas izglītības pedagogi piedalījās e-vidē ( ZOOM)  vebinārā „Noderīgi rīki skolotāja darba mapei”. Pasniedzējs sniedza praktiskas zināšanas, kā, izmantojot IT tehnoloģijas,  padarīt interesantāku un produktīvāku attālināto mācīšanu.

7. maijā – pirmsskolas izglītības lietvede piedalījās Online seminārā „Arhīvu pārvaldība, arhīva darba organizācija un dokumentu arhivēšana”.

8. maijā – e-vidē (ZOOM), vebinārā „Paškontroles sistēmas ēdināšana uzņēmumos”, savas zināšanas pilnveidoja saimniecības vadītāja, šefpavāre un virtuves darbiniece.

13. un 20. maijā – mūzikas skolotāja apmeklēs e-vidē (ZOOM) semināru “Mūzikas rotaļnodarbību plānošana un īstenošana, aktualizējot kompetenču pieeju”.

Pilnveidojot savas zināšanas un pieredzi, pirmsskolas izglītības darbinieki turpinās piedalīties dažādos semināros, vebināros un konferencēs – Online tiešsaistēs. Mēs esam gandarīti par mūsu darbinieku iespēju sevis pilnveidošanai.

Informācija: Rīgas 80.pirmsskolas izglītības iestādes  vadītājas vietniece Inese Maže.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit