Rīgas Austrumu vidusskola uzsāk projektu ”Projektu rakstīšanas nakts”

No 2018. gada 5. jūnija vakara līdz 6. jūnija rītam Rīgas Austrumu vidusskolā tās skolēnu pašpārvalde organizē projektu „Projekta rakstīšanas nakts”. Kopumā piedalīsies vismaz 30 skolēni: 8.-12. klašu jaunieši no Rīgas Austrumu vidusskolas, Rīgas 88. vidusskolas un Rīgas 86. vidusskolas, ka arī brīvprātīgie no „Young Folks”.

Projekta mērķi:

  • izglītot jauniešus projektu rakstīšanā;
  •  veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrības dzīvē;
  •  paaugstināt projektu nozīmi jauniešu dzīvē.

Jebkura sabiedrība kļūst stiprāka, ja tajā pārsvarā ir inteliģenti, ar augstu morāli, veselīgi, mērķtiecīgi, aktīvi un radoši jaunieši. Tādu jauniešu idejām un iniciatīvai var uzticēt veidot nākotni. Projektā jauniešiem brīvā un atraktīvā veidā būs iespēja iepazīt vienam otru un izprast projektu vērtību. Projekta darbības gaitā notiks jauniešu informēšana par projekta sastāvdaļām un vairākam jauniešu studiju programmām.

Projekta realizācija dos iespēju apzināties savas stiprās puses, toleranci, veicinās savstarpēju komunikāciju un integrāciju sabiedrības dzīvē.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Foto: Fotoaģentūra F64