Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” atvērto durvju diena “Būvē pats”

Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” 4.oktobrī no plkst. 16.00 - 19.00  rīko ikgadējo atvērto durvju dienu. Šī gada tēmas “Būvē pats” ietvaros dalībnieki interaktīvā veidā varēs iepazīt jaunatnes organizācijas un to iespējas, kā arī uzzināt par “Kaņieris” sniegto atbalstu jauniešiem un jaunatnes organizācijām.

Pasākuma laikā jau no plkst. 16.00 dalībniekiem būs iespēja:

* satikt jauniešu organizācijas, kas pastāstīs par savu darbību un iesaistīs interaktīvās aktivitātēs;

* uzzināt, kā var iesaistīties dažādos pasākumos, vai arī kā kļūt par sava pasākuma organizatoru;

* satikt draudzīgus un līdzīgi domājošus jauniešus, ar kuriem kopā attīstīt savas idejas;

* uzzināt, kur iegūt resursus savas idejas īstenošanai un kur meklēt atbalstu;

* iegūt plašāku informāciju par starptautiskiem projektiem un iespējām iegūt jaunu pieredzi citās valstīs bez maksas;

* kļūt par savas nākotnes būvnieku un iemūžināt šo pieredzi fotogrāfijās, apmeklējot “Foto būdu”!

Dalībniekiem būs iespēja satikt klātienē un uzzināt par tādu organizāciju darbību kā Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai, AFS Latvija, Young Folks LV un citām.

Atvērto durvju dienu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” un dalība tajā ir bez maksas.

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. “Kaņiera” motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

Vairāk var lasīt “Kaņieris” mājaslapā https://www.kopnica.lv/lv vai http://ej.uz/BuvePats

 

Papildu informācija: Roberta Vītola, Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja
 Roberta.Vitola@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit