Foto

Rīgas Mūzikas vidusskola aicina apgūt pamatizglītību profesionāli orientētā mūzikas programmā

Rīgas Mūzikas vidusskola aicina apgūt pamatizglītību profesionāli orientētā mūzikas programmā un pamatizglītības programmā. Turpinās skolēnu uzņemšana 1.klasē. Skolas audzēkņi apgūst visus pamatizglītības mācību priekšmetus un papildus individuāli instrumentu spēli.

Mācības notiek divās ēkās - Kalnciema ielā 160 un Šampētera ielā 98. Tālrunis uzziņām 67612391.

Augsti kvalificētu vispārizglītojošo un speciālo mūzikas priekšmetu pedagogu vadībā skolēniem ir iespēja saņemt kvalitatīvu un konkurētspējīgu izglītību. Skolā uzņem skolēnus arī bez priekšzināšanām mūzikā. Katrs skolēns dzied korī, spēlē kādu no mūzikas instrumentiem - klavieres, flautu, klarneti, vijoli, ģitāru u.c. Skolā darbojas arī pieci - jauktais koris „Vaidelote”, 5.–8. klašu meiteņu koris „Laine”, zēnu koris, 2.– 4. klašu koris un 1. klašu koris. Tāpat skolēniem ir iespēja iesaistīties kādā no pulciņiem - aerobikas, vizuālās mākslas un floristikas, datorzinību,  vides pētnieku pulciņā, teātra pulciņā u.c.

Skolai 2015.gadā ir piešķirts Latvijas EKOskolas nosaukums. Regulāri tiek organizēti skolēnu koncertbraucieni gan mūsu valsts robežās, gan ārpus tām.

Skolā mācās skolēni no dažādiem Latvijas novadiem, jo skolai ir labiekārtota dienesta viesnīca. Turklāt izglītības iestādē ir pieejams profesionāls atbalsta personāls – psihologs, speciālie pedagogi, logopēdi. Iestādē tiek nodrošināta kvalitatīva skolēnu ēdināšana 4 reizes dienā un brīvpusdienas. Visiem skolas skolēniem tiek ir pieejams bezmaksas transports Rīgā.

 

 

 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit