Foto

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Ligzdiņa" vēl: "Lai gaisma sirdīs mirdz"

Pavadot rudeni, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Ligzdiņa" uzreiz sāka gatavoties Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai. Iestādē bija plānoti dažādi pasākumi - gan svētku svinēšana grupu ietvaros, gan radošo darbu izstāde, gan arī svecīšu iedegšana. 

Pateicoties sadarbībai ar vecākiem, iestādes teritorijā no svecītēm tika izveidots gaismas ceļš un izliktas Latviju rakstu zīmes. Par šī pasākuma organizāciju paldies sakām skolotājai Maijai Driksnai, kura uzņēmās iniciatīvu un visām grupām izveidoja afišas. Dienā, kurā bija paredzēts veidot gaismas ceļu skolotāja Maija no visām grupām vienuviet savāca svecītes, lai pēcpusdienā darbinieki var kopīgi iziet ārā un veidot gaismas ceļu. Svecīšu izlikšanā piedalījās darbinieki no katras grupas. Tika ievērotas visas epidemioloģiskās prasības, t.s. pulcēšanās. Liels prieks un saviļņojums ir par neviltoto vecāku līdzdalību, kuri, nākot pakaļ saviem bērniem, iesaistījās svecīšu iedegšanas procesā. Paldies Jums par to! Šis pasākums un vecāku neviltotā līdzdalība saviļņoja visus iestādes darbiniekus! 

Esam lepni, ka viena no mūsu bērnudārza pirmajām tradīcijām ir tieši šī!

Par godu Latvijas Dzimšanas dienai un vēlmei radīt kopīgu svētku sajūtu, vecāki tika aicināti mājās kopā ar saviem bērniem radīt apsveikumu Latvijai. Pateicamies visiem vecākiem, kuri kopā ar saviem bērniem radīja brīnišķīgus apsveikumus Latvijai. Visi šie radošie darbi tika izlikti kopējā Iestādes izstādē "Mans novēlējums Latvijai". Šajā izstādē tika izvietoti arī grupās radītie bērnu radošie darbi Latvijas svētku tematikas ietvaros. 

Savukārt šodien, 17. novembris, bija tā lielā diena, kad katra grupa svinēja Latvijas dzimšanas dienu. Grupu skolotāji bija parūpējušies par svētku sajūtas radīšanu bērniem dažādās variācijās. Esam lepni par mūsu  personālu, kas tik radoši un brīnišķīgi bērniem radīja svētku sajūtu. Katrā grupā bērni klausījās Latvijas himnu, piedalījās rotaļās, dažās grupās bērni vēl paspēja radīt praktiskus brīnumus. Grupa "Gulbīši" sadarbībā ar vecākiem taisīja svētku kūku Latvijas krāsās. Šajā procesā bērni ne tikai piedalījās praktiskajā darbībā gatavojot kūku, bet arī iepazina, kas ir dzērvenes, brūklenes, u.c. dabas veltes. Grupā "Stārķīši" pēc izzinošās daļas bērniem bija kārtīgas svinības jautrās noskaņās. Dziesmas "Mini dzimšanas diena" pavadījumā bērni kopa ar skolotāju metās jautrā rotaļā. Bērnu sejās mirdzēja neviltots prieks un  smaidi. Tam sekoja cienāšanās pie skaisti klāta galda.

Katrā grupā bija īpašas aktivitātes, kuras tika veltītas bērnu priekam un svētkiem. 

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit