Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji un vispārizglītojošo skolu direktori piedalās konferencē par labbūtību

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji un vispārizglītojošo skolu direktori piedalās konferencē par labbūtību

Lai stiprinātu vadītāju personību un veicinātu labbūtību kā vērtību, Rīgas pašvaldības pirmsskolu izglītības iestāžu vadītāji un vispārizglītojošo skolu direktori 7. novembrī piedalījās konferencē ”Labbūtība - panākumu atslēga izglītības iestādē”.

Rīgas pašvaldības skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu  vadītāji konferences laikā apguva vairākas nozīmīgas tēmas par: vadītāja personisko labbūtību, labbūtību komandas attīstībai un labbūtību izglītības iestādē.

Konferencē piedalījās 130 Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu vadības pārstāvji.

Konferencē uzstājās gan psihologi, gan personīgās izaugsmes treneri, kouči, gan līderības un komandas attīstības treneris, kuri dalījās savā pieredzē, runājot par labbūtību kā kompetenci, kā resursu gan katra indivīda, gan visas organizācijas attīstībai un efektīvai sadarbībai. Labbūtības veicināšana izglītības vidē palīdz gan indivīdam, gan grupām, gan visai organizācijai attīstīties, plaukt un pilnveidot kompetences. Aktualizēja jautājumus par individuālo labbūtību, kā parūpēties par sevi, lai dotos ikdienā ar vieglumu, prieku un to pašu nodotu apkārtējiem. Sniedza arī ieskatu par vadītāja labbūtības lomu organizācijas mērķu sasniegšanā. Stāstīja par personisko un komandas labbūtību - kā strādāt ar prieku. “Pieskārās” arī jautājumiem par stresu, izdegšanu un toksiskām personām, kā atpazīt šādus kolēģus un ko darīt, lai pasargātu sevi un kolektīvu.

Konferenci organizēja Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs.

Informāciju sagatavoja: Sindija Grāvere, Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: sindija.gravere@riga.lv

Galerijas