Skolas, skolotāja un skolēna ieguvumi ESF projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

18. februārī kā arī  4., 11. un 18. martā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pašvaldības skolu pedagogus piedalīties tiešsaistes vebināros “Ieguvumi un izaicinājumi skolēnam, skolotājam, skolai projekta aktivitāšu īstenošanā”.

Vebināri būs kā ESF projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” pieredzes apmaiņu un inovatīvu ideju platforma. Tajos skolotāji dalīsies un leposies ar projekta īstenošanas laikā (2017-2021) iegūto pieredzi un sasniegtajiem rezultātiem.

Savukārt lektori - Elīna Miķelsone, Linda Daniela, Artūrs Miksons, Karine Oganisjana un Ilze Dzenovska, vadīs praktiskus seminārus, interaktīvu lekciju un aktīvu diskusiju, kas rosinās jaunas idejas un sniegs pamatzināšanu bāzi turpmākam darbam.

Vebināru programma

  • 18. februāris 14.30 -16.30 praktiskais seminārs interaktīvajā vidē „Radošuma uzlāde – pedagogs un skolēni. Kā atvērt prātu radošām idejām mācību procesā? Gamestormigs un citi atbalsta instrumenti radošam prātam”. Lektore Elīna Miķelsone, “Ideju un inovāciju institūts” valdes priekšsēdētāja, Banku augstskola.

Zoom pieslēgšanās links šeit

ID: 977 1984 1680

Parole: 725941

  • 4. marts 14.00 -16.00 Skolu labās prakses piemēri.

Interaktīva lekcija “Izaicinājumi, inovatīvi risinājumi un pieejas STEM jomā un skolēnu individuālo kompetenču attīstība”. Linda Daniela, LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāne

  • 11. marts 14.00 -16.00 Skolu labās prakses piemēri.

Aktīva diskusija “Jēgpilns sadarbības modelis. Atbalsts skolotājam, skolas vadībai, individualizētā pieeja skolēnu atbalstam”. Artūrs Miksons, Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras docētājs.

  • 18. marts 13.15 -16.00 Kopsavilkums/ Projekta aktualitātes

Nodarbība “Radošuma veicināšana mācību procesā skolēnu attīstības nodrošināšanai: piemēri dažādos mācību priekšmetos”. Karine Oganisjana, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes asociētā profesore, vadošā pētniece.

Praktiskais seminārs “Tava labesība un ilgtspēja pašreizējos apstākļos: praktiskas atbalsta iespējas izglītības iestāžu vadītājiem, skolotājiem un skolēniem". Ilze Dzenovska, Mediatore un komunikācijas trenere.

Tiešsaistes vebināru pieteikšanās vietne – https://forms.gle/LFC9tvUgSYzW928V8

Līdz 17. februārim dalībai uz 18. februāra vebināru projekta koordinatoriem jāpiesaka iestādes skolotāji. Piekļuves saiti skolu koordinatori saņems e-pastā.

Papildu informācija:

Zane Doniņa, RD IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste-eksperte, tālrunis 67181395, 29223971, e-pasts: Zane.Donina@riga.lv

Inga Sidorčika-Boboviča, RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļas interešu izglītības programmu vadītāja, tālrunis 67181429, 26333053, e-pasts: Inga.Sidorcika-Bobovica@riga.lv 

 

Galerijas

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit