Starptautiskais jauno profesionāļu konkurss “Learn, Know, Do, Can, Show”

Starptautiskais jauno profesionāļu konkurss “Learn, Know, Do, Can, Show”  norisināsies 27. martā.  PIKC VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” (Tehnikums), Nīcgales iela 26, Rīga.

Jauno profesionāļu meistarības konkursi nu jau ir kļuvuši par ikgadēju tradīciju Tehnikuma dzīvē. Konkursa mērogi pieaug ar katru gadu, 2017.gadā sākums bija starptautiskais ēdienu gatavošanas konkurss „Cheese and more”,  2018. gadā, konkurss aptvēra visas Tehnikumā pārstāvētās profesijas  Latvijas mērogā,  bet šogad tas ir izaudzis līdz starptautiskam konkursam sešās konkursa nominācijās un Latvijas mēroga konkurss 2 nominācijās, kā arī pirmo kursu izglītojamajiem būs iespēja mēroties spēkiem  divās nominācijās.

Vienā dienā tiks noskaidroti labākie un talantīgākie jaunie profesionāļi. Viena konkursa diena -  10 dažādas nominācijas.

Starptautiskais jauno profesionāļu konkurss “Learn, Know, Do, Can, Show”
Viesmīlība un saimnieciskais dienests
Ēdienu gatavošana
Viesu apkalpošana
Konditoreja
Gaļas izstrādājumu gatavošana
Stils un mode

Latvijas mēroga konkurss sekojošās nominācijās:
Viesu uzņemšanas dienests
Jaunais komercdarbinieks

Profesionālās meistarības konkursi Tehnikuma pirmo kursu audzēkņiem:
Ēdienu gatavošanā “Kartupelis - mūsu otrā maize”
Viesmīlībā   “Iepazīsti Viesmīlības un tūrisma uzņēmumus Latvijā”

Konkursa laikā jaunie talanti demonstrēs savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas žūrijai, kurā piedalīsies nozares profesionāļi no visas Latvijas, atzīti amata meistari un sabiedrībā pazīstamas personas. Starptautiskajā konkursā tiks pārstāvētas visas Baltijas valstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, kā arī Francija un Ukraina. Kopā vairāk kā 80 dalībnieki 10 nominācijās. Latvijas mēroga konkursā būs pārstāvētas gandrīz 10 profesionālās izglītības iestādes no visas Latvijas.

Konkursu atbalsta biedrība “Siera klubs”, nevalstiska organizācija, kas apvieno siera ražotājus, zemnieku saimniecības, pazīstamus šefpavārus un profesionālās izglītības iestādes.

Konkursa sponsors ir arī Promo Cash un Carry,  veikals-bāze profesionāļiem, kur ir iespējams iegādāties svaigus produktus ērtos iepakojumus savam uzņēmumam.

Pasākuma atklāšana notiks 27.03.2019. plkst. 9.45, un konkursa apbalvošanas ceremonija plkst. 16.00.

Konkursa organizators ir VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”, kurā mācās gandrīz 2000 audzēkņu.  Tehnikums piedāvā apgūt profesionālās vidējās un arodizglītības programmas, gan pamatskolas, gan vidusskolas absolventiem, ēdināšanas pakalpojumu, tūrisma un komerczinību, pārtikas ražošanas, interjera un dizaina, modes un stila, viesmīlības pakalpojumu nodaļās. Tehnikums realizē tālākizglītības un profesionālās pilnveides programmas, kā arī neformālās izglītības atzīšanu.

Kontakti papildinformācijai: Dana Baltuseviča, direktores vietniece praktisko mācību darbā, Konkursa organizatoriskie jautājumi, dana.baltusevica@rtrit.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit