Starptautiskajai ģimeņu dienai veltīts brīvdabas pasākums “Stipra ģimene - Latvijas spēka pamats”

2019. gada 17. maijā Dzegužkalnā Kurzemes rajona pirmsskolas izglītības iestāžu ģimenes tiek aicinātas piedalīties Starptautiskajai ģimeņu dienai veltītā brīvdabas pasākumā “Stipra ģimene - Latvijas spēka pamats”.

Pasākums veltīts Latvijas simtgadei, un ir Konsultatīvā centra izstrādātā projekta “Saules mūžu Latvijai!” darbības 3. posms. Pasākuma mērķis ir sekmēt pirmsskolas un ģimenes sadarbību.

Svētku koncertā dziedās, dejos un muzicēs 17 pirmsskolu ģimenes, kurās ir apvienojušies bērni, viņu vecāki un iestādes personāls. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties 4 radošajās darbnīcās - iet rotaļās ar dziedāšanu latviešu un krievu valodā, spēlēt pavasara ritmus ar dažādiem mūzikas instrumentiem, uzzīmēt savu ģimeni.

Ģimeņu pasākumā piedalīsies arī Starptautiskās zinātniski metodiskās konferences “Mūsdienu pirmsskolas izglītības izaicinājumi Baltijas valstīs”- 9 pirmsskolas izglītības skolotāji no Lietuvas un 13 skolotāji no Igaunijas, kuri darbojās Rīgā SIA ”Skolmeistars” privātās pirmsskolas izglītības iestādes “Maziņš ka jūra” koordinētā Nordplus junior projekta “Challenges of modern preschool” ietvaros un Privāto pirmsskolu biedrības valdes priekšsēdētāja D.Kājiņa.

Pateicoties RD IKSD Pirmsskolu nodaļai, koncerta dalībnieki saņems pārsteiguma dāvaniņas.

Brīvdabas pasākums top, sadarbojoties Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju un pirmsskolas izglītības metodiskā darba vadības Konsultatīvajai padomei, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Madariņa” Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības Konsultatīvajam centram un Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” darbiniekiem.

Uz tikšanos Dzegužkalnā!

Informāciju sagatavoja Konsultatīvā centra vadītāja Ā.Ansberga

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit