Foto

Suminās labākos Rīgas bērnudārzu darbiniekus un pasniegs Martas Rinkas balvu

Pirmdien, 13. decembrī, plkst. 15.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” (Amatu iela 5) Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) direktors Māris Krastiņš pasniegs Rīgas pašvaldības balvas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem par godprātīgu, profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā. Svinīgajā pasākumā tiks pasniegta arī Martas Rinkas piemiņas gada balva "Mūžs veltīts bērniem”.

Laureātes saņem Goda rakstu, sudraba piespraudi saules simbolā, ko veidojuši mākslinieki Inita un Vitauts Straupes, kā arī Rīgas pašvaldības piešķirtās naudas balvas.

Balvas labākajiem bērnudārza darbiniekiem ik gadu tiek pasniegtas, lai sekmētu sistēmisku Rīgas pirmsskolu darbinieku ieguldījuma izvērtēšanu, lai motivētu darbiniekus darba kvalitātes paaugstināšanai, kā arī lai izteiktu atzinību par sasniegumiem un ieguldījumu pirmsskolas izglītībā un tās attīstībā Rīgā.

Pasākuma tiešraidi būs iespēja vērot RD IKSD sociālo tīklu kontos: Youtube.com/RDIKSD un Facebook.com/rd.iksd.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks “zaļajā” režīmā, un tajā laipni gaidīti arī mediju pārstāvji.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. +37167026838, mob. +37126708034.

Autors: Rīgas domes Komunikācijas pārvalde