Turpinās Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra projekts “Iedot roku”

3. moduļa  “Sadarbības un komunikācijas nozīme“ nodarbība notiks jau  4. novembrī plkst.14.00 tiešsaistē, platformā MS Teams.

Nodarbības saturs:

  • Sadarbība starp izglītības iestādi un jauniebraucēju ģimenēm – Ērika Pičukāne, Latviešu valodas aģentūra, metodiķe

Anotācija:
Liela daļa Latvijā atgriezušās ģimenes ar bažām gaida mācību gadu, jo apzinās – ja bērnam ir slikta latviešu valoda vai neizprot mācību priekšmetu terminoloģiju latviski, tad garantēta nesekmība. Kas būtu jāzina pedagogam? Kā palīdzēt skolēnam iejusties skolā? Kā labāk runāt ar ģimeni? Kas tad ir šie trīs galvenie punkti – zināt, palīdzēt, runāt.

  • Remigrantu attieksmes, noskaņojums un aktualitātes interesējoties par atgriešanos Latvijā - Daina Šulca, Rīgas plānošanas reģiona Remigrācijas koordinatore

Anotācija:
Pieredzes analīze/apskats – ar kādiem noskaņojumiem un ar kādām attieksmēm remigranti piesaka savu skolas vai ģimenes problēmu/jautājumu remigrācijas koordinatoram, kas ir šie jautājumi, un kādi komunikatīvie līdzekļi tiek izmantoti jautājuma risināšanai.

  • Pirmā sadarbība - pirmās tikšanās reizes nozīme, Vita Skramane-Beriņa, speciālais pedagogs, logopēds

Anotācija: 
Skolēna motivēšana sadarboties. Uzdevumu un mērķu izvirzīšana, atbilstoši izglītojamā spējām - kā viens no galvenajiem instrumentiem darbā, lai gūtu panākumus.

Sekojiet līdzi informācijai RIIMC mājas lapā: www.riimc.lv.

Lai pieteiktos uz 3. moduļa nodarbību 04.11, atvērt saiti ŠEIT.  

Kontaktinformācija: Kitija Čipāne, projekta vadītāja, tel. 67105546, e-pasts: kitija.cipane@riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit