Foto

Tuvāk vecākiem jeb virtuālās ekskursijas

Šajā ierobežojumiem pilnajā laikā, kad ikvienam ir svarīgi parūpēties par savu un apkārtējo drošību un veselību, Rīgas pirmskolas izglītības iestāde “Kurzeme” meklē arvien jaunus risinājumus, kā būt tuvāk ar mūsu bērnu vecākiem.

Izzinot mūslaiku tendences, esam atraduši lielisku veidu, kā iepriecināt bērnu vecākus, – veidojot virtuālās video ekskursijas, lai ikviens no viņiem sajustos tā, it kā būtu viesojies reālajā pirmsskolas vidē. Kopā ar grupiņu skolotājām un skolotāju palīgiem tiek veidoti aizraujoši digitāli video ieskati bērnudārza dzīvē un vidē. Sevišķi svarīgi tas ir vecākiem, kuru mazākās atvasītes ir nupat uzsākušas savas bērnudārza gaitas. Ikviens no vecākiem virtuāli var iesoļot sava bērna grupiņā, iepazīt darbiniekus, ieskatīties aiz guļamistabas durvīm, pavērot, kā notiek ēdināšana un kā tiek pavadīts darbīgais laiks bērnudārza siltajās sienās.

Esam jau saņēmuši sirsnīgas pateicības no vecākiem par šo mūsdienīgo digitalizēto risinājumu! Priecājamies, ka spējam iepriecināt, kļūstot tuvāki ikvienam laikā, kad klātienē tikties nav iespējams!

Ieskats no videomateriāliem: fotogrāfijās.

Informāciju sagatavoja: Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Kurzeme" vadītājas vietniece Līga Reimandova.

Galerijas