Uzaicinājums pedagogiem piedalīties radošos kursos

 Lai sniegtu vairāk zināšanu pedagogiem, kas strādā ar māksliniecisko priekšnesumu gatavošanu skolās,  “Fonds Nāc līdzās! organizē kursus. Kursu laikā uzzināsiet arī kā strādāt, ja jūsu kolektīvā ir bērns ar īpašām vajadzībām. Kursi“Veiksmīgas uzstāšanās priekšnosacījumi” notiks 2019.gada 24.oktobrī no 10.00 līdz 17.00 un 25. oktobrī no 10.00 līdz 16.00  Rīgā NVO namā, Ieriķu ielā 43A. 

 Pieteikties līdz 20.oktobrim pa e-pastu info@naclidzas.lv. Ja gribētāju būs vairāk, kā varam pieņemt, priekšroka tiks dota tiem, kas pieteikušies pirmie.

 Par kursu apmeklējumu Fonds Nāc līdzās! izsniegts apliecinājumu.

Programmā:

Priekšnesuma dramaturģiskā uzbūve – teorija un praktiski uzdevumi. Pasniedzējs – režisors Viktors Jansons.

Semināra laikā apgūsiet visas priekšzināšanas par priekšnesuma veidošanu no idejas līdz tā realizēšanai uz skatuves. Kā izmantot tās potences, kuras ir jūsu audzēkņiem. Kā atraisīt dalībniekus uz skatuves un likt iejusties skatuves tēlā. Savas balss iepazīšana, iesildīšana, elpošanas nozīme balss skanējuma pilnveidošanā. Pasniedzēja – Latvijas mūzikas akadēmijas balss pedagogs Zane Šmite.

Semināra laikā praktiskos vingrinājumos katrs varēs iepazīt savas balss stiprās puses, kā to atraisīt, kā ar to strādāt. Apgūstot pašiem vingrinājumus, tos viegli varēsiet piemērot gan darbā ar bērniem, gan izmantojot balsi kā vienu no sava darba instrumentiem. Stresa pārvarēšana ejot uz skatuvi, koncentrēšanas priekšnesumam, teksta analīze. Pasniedzējs – runas pedagogs un režisors Jānis Kronis.

Semināra laikā iegūsiet zināšanas par publisko runu un skatuves runu, kā labāk to norunāt auditorijas priekšā, teksta analīzes izmantošanas metode. Kā veiksmīgi koncentrēties priekšnesumam un kā pārvarēt “lampu drudzi”.

Kā sagatavot deju/kustību priekšnesumu, lai tas tas būtu mākslinieciski un tehniski  augstvērtīgā līmenī? Pasniedzēja – horeogrāfe un deju uzvedumu veidotāja Sarma Freiberga.

Semināra laikā uzzināsiet kādēļ ne vienmēr izdodas deju priekšnesumi? Ko izvēlēties –kustību teātri vai deju? Kādos ritmos un zīmējumos labāk to iestudēt? 

Attēls no pixabay.com
Fonds "Nāc līdzās!" Tālrunis 29238333.
www.naclidzas.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit