Foto

Vienotā iestājpārbaudījuma skolēnu uzņemšanai 10. klasē Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās rezultāti

Ir noslēdzies vienotais iestājpārbaudījums skolēnu uzņemšanai 10. klasē Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās 2022./2023. mācību gadā. Vienotajā iestājpārbaudījumā piedalījās 5148 skolēni.

Vienotā iestājpārbaudījuma komisija ir apkopojusi vienotā iestājpārbaudījuma rezultātus, ar kuriem var iepazīties, atverot saiti šeit

Šajā saitē atrodami arī 14. jūnija eksāmena (papildtermiņā) rezultāti kodu secība no 7001 - 7012.

Ar iegūto iestājpārbaudījuma rezultātu konkursa kārtībā skolēns varēs pretendēt uz iestāšanos 10. klasē jebkurā Rīgas valsts ģimnāzijā vai vidusskolā atbilstoši Rīgas valsts ģimnāziju vai vidusskolu uzņemšanas prasībām (papildu informācija katras iestādes tīmekļvietnē).

Līdz 10.06.2022. plkst. 17.00 pēc iestājpārbaudījuma rezultātu publicēšanas ir jāizvēlas konkrētas valsts ģimnāzijas vai vidusskolas un jāreģistrējas valsts ģimnāziju un vidusskolu tīmekļa vietnēs esošajās saitēs atbilstoši iestāžu uzņemšanas prasībām.

Līdz 20.06.2022. plkst. 10.00 valsts ģimnāzijas un vidusskolas savās tīmekļa vietnēs publicē konkursa rezultātus  - uzņemšanai ieteikto pretendentu kodētu sarakstu.

Līdz 21.06.2022. plkst. 17.00 jāapstiprina viena no valsts ģimnāzijām vai vidusskolām, kurā skolēns ieteikts uzņemšanai un nolemts mācīties (atbilstoši izvēlētās ģimnāzijas vai vidusskolas tīmekļvienē publicētajiem norādījumiem).

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit