Foto

Vienotie iestājpārbaudījumi Rīgas ģimnāzijās un vidusskolās

Vebinārā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa sniedz informāciju par to, kad un kādi iestājpārbaudījumi šogad notiks, kas jādara skolēniem, kuri vēlas iestāties galvaspilsētas ģimnāzijās un vidusskolās, kur un kad būs pieejama informācija par pieteikšanos, kur iestājpārbaudījumi jākārto, kā arī par iegūto rezultātu iesniegšanas kārtību.

Vienlaikus tika sniegtas atbildes uz saņemtajiem jautājumiem.

  • Iestājpārbaudījums, lai mācības turpinātu 7. klasēs Rīgas valsts ģimnāzijās, notiks 2022. gada 14. maijā plkst. 10.00.
  • Iestājpārbaudījums, lai mācības turpinātu 10. klasēs Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās notiks 2022. gada 3. jūnijā plkst. 10.00.

Papildu informācija - atvērt šeit.
Iekšējie noteikumi "Apvienoto iestājpārbaudījumu organizēšanas kārtība un vienotu kritēriju noteikšana izglītojamo uzņemšanai Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs 2022./2023.mācību gadam" - atvērt šeit
 

Vienotais iestājpārbaudījums matemātikā uz Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasi 
 

Vienotais iestājpārbaudījums matemātikā uz Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasi notiks 14.05.2022. plkst.10.00. 

Iestājpārbaudījumu norises vietas būs Rīgas valsts ģimnāzijas:

  • Rīgas Valsts 1.ģimnāzija;
  • Rīgas Valsts 2.ģimnāzija;
  • Rīgas Valsts 3.ģimnāzija;
  • Rīgas Valsts vācu ģimnāzija;
  • Āgenskalna Valsts ģimnāzija;
  • Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija.

Iestājpārbaudījuma kārtošanas vietu varēs izvēlēties, reģistrējoties iestājpārbaudījumam. Reģistrēties iestājpārbaudījumam uz 7. klasi varēs no 30.04.2022. plkst.9.00. līdz 12.05.2022. plkst. 9.00.

Valsts ģimnāziju matemātikas iestājpārbaudījuma programma uzņemšanai 7. klasē - atvērt šeit.

Iestājpārbaudījums papildtermiņā izglītojamiem, kuri Covid 19 saslimšanas dēļ nevarēs ierasties noteiktajā laikā, notiks 28.05.2022. plkst. 10.00.

Papildu informācija par 7. klases iestājpārbaudījumu - atvērt šeit.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit