Foto

Ziemassvētku noskaņas “Bērnu rītā” ar filmu “Rūķi atgriežas”

Otrās adventes rītā, 5. decembrī, plkst. 11.00 Kino Bizes “Bērnu rīta” apmeklētājus gaida animācijas filma “Rūķi atgriežas”. Pēc seansa kā mazie, tā arī lielie skatītāji ir aicināti uzkavēties radošajā darbnīcā un darināt no filmas iedvesmotas elfu cepures.

Zemes dzīlēs, kur neiespīd neviens saules stariņš, notiek visīstākās izrādes, pat lieli festivāli. Tūkstošiem mazu un talantīgu rūķu cīnās par vistalantīgākā izgudrotāja godu. Vairāk par visu pasaulē mazās radībiņas bīstas cilvēku! Klusītēm izlavījušies no rūķu slēpņa un iznākuši virszemē, Elza un viņas draugi Kips un Baks nonāk neticamā notikumu virpulī.

Uzkavēsimies Ziemassvētku noskaņās arī pēc seansa, radošajā darbnīcā kopīgi izgatavojot elfu cepures.

Lūdzam ievērot: apmeklējot kinoteātri, personai jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19, vīrusa pārslimošanas faktu vai negatīvu Covid-19 testu. Ierobežojumi attiecas uz pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem. Pasākuma vietā jālieto sejas maska un jāievēro droša distance no pārējiem apmeklētājiem.

Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī, kā arī iepriekšpārdošanā. Filma tiks izrādīta latviešu valodā. Vairāk informācijas: kinobize.lv

Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Rīgas domes atbalstu.

KINO BIZE, Elizabetes 37-2, Rīga. E: paula.berzina@kinobize.lv