Foto

Notiks pedagogu un izglītības iestāžu forums “Izglītība izaugsmei 2018”

13. un 14. jūnijā Biznesa augstskolā “Turība” (Graudu iela 68) risināsies Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) organizētais forums “Izglītība izaugsmei 2018”, kurā tiek popularizēti profesionāli un aktīvi pedagogi, kā arī  veicināta skolas pedagogu kolektīvu profesionālās kompetences pilnveide.

RIIMC sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu jau ceturto mācību gadu īsteno izglītības attīstības projektu “Izglītība izaugsmei”. 2017./2018. mācību gadā Rīgas pedagogi un skolas tika aicinātas piedalīties kādā no divām aktivitātēm:

  • pedagogu meistarības konkursā “Radi. Rādi. Redzi”, kura mērķis bija apzināt un popularizēt aktīvus un radošus pedagogus no Rīgas, kuri savā darbā cenšas izmantot netradicionālas, inovatīvas mācību metodes, idejas un darba formas.
  • projektu konkursā “Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”, kura mērķis bija veicināt skolas pedagogu kolektīva profesionālo kompetenču pilnveidi, tādējādi sniedzot atbalstu izglītības iestādes stratēģisko mērķu sasniegšanai.

„Latvijas izglītības sistēma šobrīd ir lielu pārmaiņu priekšā, tāpēc šogad forumā “Izglītība izaugsmei 2018”  kopā ar skolām un augstskolām, skolotājiem, direktoriem, ekspertiem un uzņēmējiem notiks diskusijas par pārmaiņām gan sevī, gan tiks meklēti ceļi, kā pārmaiņas ieviest izglītības iestādēs”, raksturojot gaidāmo forumu, saka tā organizatori.

Foruma laikā būs iespēja uzklausīt skolu gūto pieredzi projektā “Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”, mācīties no labās prakses piemēriem, ko atklās pedagogu radošās meistarības konkursa “Radi. Rādi. Redzi.” dalībnieki, prezentējot tēmu “Stunda Latvijas simtgadei”, kā arī piedalīties ekspertdarbnīcās, lai gūtu jaunas idejas, dalītos pieredzē un diskutētu. 

Forumu atbalsta Biznesa augstskola „Turība”.

 

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv.

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit