RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Projektu konkurss jauniešu intelektuālo spēļu organizēšanai

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Projektu konkurss jauniešu intelektuālo spēļu organizēšanai Izglītība 16.03.2020. 01.04.2020. - 10.12.2020. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu jauniešu intelektuālo spēļu cikla organizēšanai, kurā aicina piedalīties biedrības un nodibinājumus, kuri īsteno darbu ar bērniem un jauniešiem.

Konkursa ietvaros tiks atbalstīts viens projekts, kas nodrošinās intelektuālās spēles (viktorīnas formā) divu vecuma grupu rīdziniekiem:

  • skolēniem;
  • studentiem un citiem pieaugušajiem vecumā līdz 25 gadiem.

Katrai vecuma grupai spēles tiks organizētas ne retāk kā reizi mēnesī (līdz 2020.gada beigām). Līdztekus tam paredzēta iespēja labāko rīdzinieku komandu dalības nodrošināšanai nacionālā un starptautiskā mēroga turnīros.

Ar prasībām projektu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā.

Projektu pieteikumi iesniedzami klātienē RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Kr.Valdemāra ielā 5, 2. stāvā (ieeja no Kr.Valdemāra ielas), līdz 2020. gada 16. martam (plkst. 17.00). Vienlaikus to elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu dmitrijs.zverevs@riga.lv.

Ja projekta pieteikums sagatavots kā elektronisks dokuments ar organizācijas paraksttiesīgās personas drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu, tas līdz 2020.gada 16.martam (plkst. 17.00) jānosūta uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas vadītāja Dmitrija Zvereva (tālrunis 67181499; e-pasts dmitrijs.zverevs@riga.lv).

Rezultāti

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit