RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Projektu konkurss Rīgas bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai vasarā

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Projektu konkurss Rīgas bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai vasarā Izglītība 07.05.2021. 03.06.2021. - 31.08.2021. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu bērnu un jauniešu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2021. gada vasarā, kurā aicina piedalīties biedrības un nodibinājumus, kuri organizē darbu ar bērniem un jauniešiem un savu darbību veic Rīgas administratīvajā teritorijā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt nevalstisko organizāciju projektus, kas nodrošina bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas skolēnu vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu vērtīborientāciju, aktīvu līdzdalību, kā arī iesaistīšanos fiziskās nodarbībās.

Tiks atbalstīti projekti, kuros paredzētas fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšēju sagatavotību attiecīgā sporta veidā, piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri un tamlīdzīgas nodarbības. Līdztekus tam finansējums tiks piešķirts projektiem, kas īstenos radošas darbnīcas, ielu kultūras festivālus, āra dzīves pasākumus ar piedzīvojumu izglītības elementiem, ar pilsētas izzināšanu saistītus pasākumus, nodarbes, kas pozitīvi ietekmē sociālo un fizisko vidi vietējās apkaimēs. Jau otro gadu nevalstiskās organizācijas ir  īpaši aicinātas domāt par projektiem, kuri vērsti uz darbu ar sociālajam riskam pakļautajiem jauniešiem.

Realizējot projektus, to īstenotājiem nepieciešams ievērot ar  Covid-19 saistītos ierobežojumus un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Ar prasībām brīvā laika aktivitāšu projektu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties konkursa nolikumā.

Projektu pieteikumi iesniedzami līdz 2021. gada 7. maijam (plkst. 23.59).

Projekti jāiesniedz tikai elektroniski, nosūtot projektus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu iksd.sportjaun@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Klātienē RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5, vai pa pastu projekti  netiks pieņemti.

Aicinām visus interesentus uz informatīvo pasākumu par konkursa nosacījumiem un pieteikuma sagatavošanu, kas tiks straumēts RD IKSD Facebook lapā 2021. gada 21. aprīlī plkst.15.00 – 17.00.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes – ekspertes Evijas Pelšas (e-pasts: evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 67181383).

Rezultāti

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit