Ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta Tēva diena Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestādē

Saulainā septembra pēcpusdienā Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestāde aicināja ar sportiskām aktivitātēm atzīmēt Tēva dienu.

Iestādē Tēva dienas svētki jau ir ieviesušies kā tradīcija, kas tiek svinēti sportiskā gaisotnē, katru gadu pulcējot kopā arvien vairāk tētu, mammu un visu ģimeni, lai piedalītos dažādu veidu aktivitātēs, kas prasa gan koncentrēšanās spējas, gan spēku un izdomu. Aktivitātes rosina sacensību garu starp tētiem. Tā ir labākā dāvana Tēva dienā, kad ģimene var pabūt kopā un aizmirst par ikdienas rūpēm un raizēm.

Sportiskais azarts un sacensību gars valdīja visa pasākuma norises laiku. Tētiem bija jāveic ne tikai fiziskās aktivitātes uzdevumi, bet arī tika pārbaudītas zināšanas matemātikas un dabaszinību jomā. Finišā, iesniedzot atbildes uz uzdotajiem uzdevumiem, valdīja jautra un humoru pilna atmosfēra. Īpaši interesanti bija vērot tētu un arī dažu mammu “Origami ” prasmi lidmašīnu locīšanā. Pēc tam ar lidmašīnu bija jāveic “izmēģinājuma lidojums”. Dalībnieki devās mājās ne tikvien pacilātā garastāvoklī un ar labi pavadītu laiku, bet arī ar Tēva dienas medaļu.

Tēva dienas sportiskās aktivitātes vēl vairāk saliedēja ģimenes.

Paldies pasākuma organizētājai, sporta skolotājai Inesei Ervartei un visiem pasākuma dalībniekiem!

Informāciju sagatavoja: Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece Līga Sproģe-Breice.

Ilustratīvs attēls: pixabay.com.