Foto

Koncertcikls “Mūzika Tev” aicina klausītājus no 9. – 12. klasei

Koncertaģentūrā “Latvijas Koncerti”, tāpat kā Latvijas skolās, septembrī sākas aktīva rosība. Tuvojoties koncertcikla sākumam, “Mūzika Tev” aicina 9. -12. klašu skolēnus četras reizes gadā nomainīt skolas solu pret koncertzāli, lai pavadītu kopā četras muzikāli un tematiski daudzveidīgas pēcpusdienas, izzinot akadēmiskās un mūsdienu mūzikas apvāršņus.

Šogad īpaši vēlamies uzrunāt vecāko klašu skolēnus un studentus, kuri aicināti ieklausīties un sadzirdēt vietējo un pasaules mūziku klasiskā un modernā skanējumā. Uz skatuves tiks aicināti ģitāristi Kaspars ZemītisMatīss Čudars un Mārcis Auziņš, dziedātāji  Goran GoraMāra Upmane - HolšteineDJ MonstaBeāte ZviedreDaumants KalniņšEmīls Kivlenieks, Elza RozentāleEdavārdi, grupa Kanisaifa, Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga un citi Latvijā un pasaulē atzīti mākslinieki.

  • 18.oktobrī – “Latviešu dzeja un mūzika. Toreiz un tagad.”
  • 13. decembrī -  “Tuvāk pasaules elpai”
  • 7. februārī – “Viesos fonds Viegli
  • 4. aprīlī – “Ģitāru triumfs”

Uz koncertiem plkst. 12.30 vai plkst. 15.00 ļoti  gaidīti ir 9.- 12. klašu skolēni un studenti. Koncerti veidoti tā, lai tie būtu saistoši gan jauniešiem pamatskolas pēdējās klasēs, gan arī tiem, kas jau uzsākuši mācību gaitas augstākās izglītības iestādēs. 

Tāpat, pedagogi un ārpusskolas aktivitāšu organizatori ir aicināti interesēties par iespēju apmeklēt kādu atsevišķu cikla koncertu – tiks pieņemti pieteikumi uz brīvajām sēdvietām vēlamajā koncertu norises laikā par cenu 5 eiro skolēnam.

"Mūzika Tev" ir izglītojošo koncertu cikls, kuru ik gadu īsteno VSIA “Latvijas Koncerti”, piedāvājot četras daudzveidīgas muzikālas programmas 4 dažādām skolēnu vecuma grupām: 1.-3. klasei, 4.- 6. klasei, 7. – 9. klasei un 10. – 12. klasei.

Visi koncerti notiek Rīgas Kongresu namā. Abonementa cena - 19 eiro (par 4 koncertiem); skolotājus aicinām pavadīt jauniešus bez maksas. Aicinām pieteikt koncertcikla apmeklējumu klasei mājaslapas www.muzikatev.lv  sadaļā Kā pieteikties vai zvanot pa tālruni 26698338.

Vairāk informācijas: www.muzikatev.lv 
 

 

Dita Maļinovska, izglītojošo koncertu producente

Dita.malinovska@latvijaskoncerti.lv