Piecos Rīgas bērnudārzos un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā ieceltas jaunas vadītājas

Piecos Rīgas bērnudārzos un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā ieceltas jaunas vadītājas

Rīgas dome trešdien, 15. maijā, nolēma iecelt jaunas vadītājas iecelšanu piecos pašvaldības bērnudārzos un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā. 

“Šodien ar lielu prieku sveicu Rīgas izglītības iestāžu vadītāju konkursu uzvarētājus. Mūsu pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju amatos un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra direktora amatā nonāks profesionāļi, kas stiprinās visu Rīgas izglītības darbinieku komandu. Priecājos, ka daļa profesionāļu nāk no mūsu pašu vides un daļa pārnāk no citiem sektoriem vai citām pašvaldībām. Tas liecina par Rīgas izglītības ekosistēmas labo reputāciju un konkurētspēju, piesaistot profesionāļus. Vēlu sekmes darbos, uzņemoties atbildīgos amata pienākumus!” saka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina. 

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatā iecelta Daiga Kokoreviča, Rīgas 21. pirmsskolas izglītības iestādes “Laimiņa” vadītāja amatā iecelta Jekaterina Drožina, Rīgas 241. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatā iecelta Astrīda Freivalde, Rīgas 223. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatā iecelta Aļona Filimonova, kā arī Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kamenīte” vadītāja amatā iecelta Vita Kalvāne.

Savukārt par Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra vadītāju iecelta Inga Draveniece.

Veiksmi jaunajos izaicinājumos!

Informāciju sagatavoja: Sindija Grāvere, Rīgas pašvaldības Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, e-pasts: sindija.gravere@riga.lv.