Rīdziniekiem pieejams aktuālākais interešu pulciņu un amatierkolektīvu katalogs

Rīdziniekiem, tajā skaitā bērniem un jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem pieejams aktuālākais interešu izglītības un amatierkolektīvu katalogs, kurā vienuviet apkopots viss Rīgas pašvaldības izglītības un kultūras iestāžu interešu un mūžizglītības programmu apkopojums.

Aicinot lietderīgi pavadīt brīvo laiku un attīstīt savas spējas dažādos interešu, sporta, mākslas, mūzikas un vides izglītības iestāžu pulciņos, kā arī piedalīties Rīgas kultūras iestāžu amatierkolektīvos, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments apkopo un sagatavo interešu un profesionālās ievirzes izglītības un amatiermākslas kolektīvu katalogu. Tajā ir iespēja atrast kolektīvus un pulciņus atbilstoši savām interesēm tuvu mācību, darba vai dzīves vietai.

Rīgā darbojas 13 pašvaldības dibināti bērnu un jauniešu centri, kas piedāvā iespēju iesaistīties dejošanā, dziedāšanā, tehniskās jaunrades, sporta un vides zinību nodarbībās, kā arī teātra studijās. Profesionālās ievirzes izglītību bērniem un jauniešiem iespēja apgūt 11 pašvaldības sporta skolās, deviņās mūzikas un mākslas skolās.

Tāpat plašs interešu pulciņu piedāvājums ir Rīgas kultūras centros un vispārizglītojošajās skolās. Pieaugušajiem ir iespēja darboties vairāk nekā 170 pašvaldības amatierkolektīvos, teātra studijās, koros un ansambļos, deju kolektīvos, tautas lietišķās un mākslas studijās, kas darbojas Rīgas Kultūras centros.

Izmantojiet iespēju atrast jaunus domubiedrus un draugus!

Interešu un profesionālās ievirzes (mākslas, mūzikas un sporta) izglītības programmu un amatiermākslas kolektīvu katalogs

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit