Foto

Rīgas skolās uzsāk īstenot ES fondu projektu “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

2017. gada rudenī noslēgtais līgums starp Valsts Izglītības attīstības aģentūru un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, paredz, ka 2017./ 2018. mācību gadā  68 Rīgas skolās tiks īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, lai uzlabotu pieeju karjeras izglītības atbalstam galvaspilsētas skolu audzēkņiem.

Projekta laikā tiks īstenoti karjeras atbalsta pasākumi 44 Rīgas skolās, kā arī 24 izglītības iestādēs, kas nav tieši iesaistītas projektā. Karjeras atbalsta pasākumu īstenošanā aktīvi piedalīsies arī 87 pedagogi karjeras konsultanti. Plānots, ka kopumā 38 051 Rīgas skolēns tiks iesaistīts projekta pasākumos, piedāvājot iepazīt visus karjeras plānošanas aspektus. Tostarp pašnovērtējuma veikšanu, darba tirgus izpēti un iepazīšanu, izglītības iestāžu piedāvājumu konkrētas profesijas  apguvei, karjeras lēmuma pieņemšanu un citus. 

Iesaistoties projekta aktivitātēs, skolēni varēs apmeklēt Latvijas uzņēmumus, izglītības iestādes, izstādes, piedalīties diskusijās, meistarklasēs un radošajās darbnīcās, kā arī doties mācību ekskursijās un aktīvi iesaistīties daudzveidīgās aktivitātēs saskaņā ar savas skolas karjeras attīstības plānu. 

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” mērķauditorija ir skolēni no 1. līdz 12. klasei un projekts tiks īstenots līdz 2020. gada 31. decembrim. 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit