Aicinām piedalīties forumā “Programma “Latvijas skolas soma” Rīgā: skolu pieredze un izaicinājumi”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Rīgas pašvaldības skolas piedalīties forumā “Programma “Latvijas skolas soma” Rīgā: skolu pieredze un izaicinājumi”. Forums notiks šā gada 27. novembrī plkst. 10.00 VEF Kultūras pils Kamerzālē (Ropažu iela 2, Rīga).

2018./2019. mācību gadā Rīgas pašvaldības 114 skolas programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros īstenoja vairāk nekā 4000 pasākumu, kuros piedalījās 67 995 skolēni.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir apkopojis skolu pieredzi, kura ne tikai iedrošina meklēt jaunas idejas turpmākajām aktivitātēm, bet arī liek domāt par pārmaiņām, par vērtībām, par turpmākajiem izaicinājumiem jaunā mācību satura kontekstā.

Foruma darba kārtība 

Lūdzam dalībai forumā skolas pārstāvjus (no skolas ne vairāk kā divi) reģistrēties elektroniski tīmekļa vietnē - atvērt šeit 

Programma “Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tā sākās 2018. gada septembrī un noslēgsies 2021.gada decembrī. Programmas mērķis ir nodrošināt katram mūsu valsts skolēnam iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu un dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norises (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas.

Kontaktinformācija: Zane Doniņa, RD IKSD Izglītības pārvaldes  galvenā speciāliste – eksperte, tālrunis 67181395, 29223971; e-pasts: Zane.Donina@riga.lv 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit