Skolotāju konsultanta darbība pedagogu individualizēta mācību procesa atbalstam

Arī 2019./2020. mācību  gadā aicinām skolu administrācijas izmantot atbalstu pedagogiem –  skolotāju konsultanta pakalpojumu!

Mērķis: sniegt praksē balstītu profesionālo atbalstu pedagogiem mācību procesa kvalitātes paaugstināšanai.

Mērķauditorija: visi pedagogi.

Kāds ir šis pakalpojums? Konsultanta  tikšanās ar skolas administrāciju; individuālas tikšanās ar skolotāju un vismaz 4 stundu vērošanas reizes; skolotāja  konsultēšana, individualizēta atbalsta sniegšana; atgriezeniskās saites sniegšana (gan mutiska, gan rakstiska); atzinuma sniegšana skolotājam, skolas administrācijai un Izglītības, kultūras un sporta departamnetam.

Ieguvumi: skolotājs saņem individualizētu atbalstu produktīva mācību procesa  īstenošanai!

Kā saņemt šo pakalpojumu? Skolas direktors aizpilda pieprasījuma veidlapu un elektroniski nosūta RIIMC koordinatorei Kitijai Čipānei (veidlapa pievienota pielikumā).

Veidlapa konsultanta pieprasījumam.

Kontaktpersona: Kitija Čipāne (RIIMC) ,  kitija.cipane@riga.lv;  tel.67105546

Gaidīsim pieteikumus!

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit