RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS

IZGLĪTĪBA

KULTŪRA

SPORTS

INTEGRĀCIJA

KATALOGS

Brīvā laika aktivitāšu konkurss

Nosaukums Joma Pieteikšanās termiņš Norises laiks Statuss
Brīvā laika aktivitāšu konkurss Izglītība 29.04.2022. 15.06.2022. - 31.08.2022. Rezultāts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu biedrībām un nodibinājumiem par līdzfinansējumu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai bērniem un jauniešiem 2021./2022. mācību gada vasaras brīvlaikā (konkurss).

Konkursa ietvaros tiks atbalstīta bezmaksas brīvā laika aktivitāšu (vienreizēju pasākumu un aktivitāšu ciklu) organizēšana Rīgas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā no 2022. gada 15. jūnija līdz 31. augustam šādās tematiskajā jomās:

  • fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību attiecīgajā sporta veidā (piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri utt.);
  • radošās darbnīcas un ielu kultūras minifestivāli;
  • izglītojošas aktivitātes, kas balstās jauniešu neformālās izglītības pieejā un principos;
  • aktivitātes ar āra dzīves un piedzīvojumu izglītības elementiem;
  • ar pilsētas izzināšanu saistītās aktivitātes;
  • aktivitātes, kas pozitīvi ietekmē sociālo un fizisko vidi vietējā apkaimē (t.sk. jauniešu iesaistes brīvprātīgajā darbā veicināšana);
  • mobilā jaunatnes darba aktivitātes.

Pieteikumi un pievienotie dokumenti, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, vienā EDOC formāta pakotnē līdz 2022. gada 29. aprīlim (plkst. 16.00) jānosūta uz RD IKSD elektroniskā pasta adresi iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes – ekspertes Evijas Pelšas (e-pasts: evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 67181383).

Lai sniegtu papildu informāciju par konkursa nosacījumiem un pieteikumu sagatavošanu, kā arī atbildētu uz pretendentu jautājumiem, 2022. gada 13. aprīlī plkst. 15.00 RD IKSD FaceBook kontā notiks informatīvs seminārs.

Rezultāti

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit