Metodoloģiskās vadlīnijas praktiskam ielu jaunatnes darbam Rīgas pašvaldībā

2019. gadā  Rīgas pašvaldībā tika īstenots projekts “Praktisks ielu jaunatnes darbs Rīgas pilsētas apkaimēs”, kurā ielu jaunatnes darbu veica divas projektā iesaistītās  organizācijas – nodibinājumi “Sociālo pakalpojumu aģentūra” un “Pievienotā vērtība”. 

Projekta mērķis bija ieviest praksē Rīgas pašvaldībā izstrādāto mobilā jaunatnes darba modeli, pilnveidojot jaunatnes darbinieku praktiskās iemaņas darbam ar ielu jauniešiem divās atšķirīgās pilsētas apkaimēs – Rīgas centrā un Bolderājā.

Projekta noslēgumā izstrādātas “Metodoloģiskās vadlīnijas praktiskam ielu jaunatnes darba Rīgas pašvaldībā”, kas balstās gan uz teorētiskiem informācijas avotiem par praksi citās valstīs, gan uz praktisko pieredzi, veicot ielu jaunatnes darbu Rīgā, gan arī uz Rīgas pašvaldības starpinstitucionālas Jaunatnes darba ar riska grupas jauniešiem attīstības darba grupas diskusiju rezultātiem.

Vadlīnijas ir izmantojamas ielu jaunatnes darba turpmākai attīstībai citās Rīgas pilsētas apkaimēs. Tajā pat laikā, jāņem vērā, ka vadlīnijas ir atvērtas papildinājumiem, precizējumiem, adaptējas citām situācijām un pielāgojamas citu organizāciju darbības specifikai.

Vadlīnijas izstrādātas IZM Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gada 1.6. apakšsadaļas "Atbalsts mobilā darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai" atklāta projektu konkursa ietvaros.

METODOLOĢISKĀS VADLĪNIJAS PRAKTISKAM IELU JAUNATNES DARBAM RĪGAS PAŠVALDĪBĀ (CENTRA  APKAIMĒ)

METODOLOĢISKĀS VADLĪNIJAS PRAKTISKAM IELU JAUNATNES DARBAM RĪGAS PAŠVALDĪBĀ (BOLDERĀJAS APKAIMĒ)

Materiālu pārpublicēšanas, citēšanas un cita veida izmantošanas gadījumā atsauce uz pirmavotu ir obligāta!

       

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit